رکورد جدید پروازهای هوایی به جزیره کیش

http://www.binazirha.com/image/1306892309.jpg

در روزهای نخست سال جدید تعداد پروازهای انجام شده در فرودگاه بین المللی جزیره کیش به بیش از ۹۰ پرواز در روز افزایش یافته است…

به گزارش مهر، همزمان با افزایش سفرهای نوروزی، در روز پنج شنبه و در چهارمین روز آغاز سال جدید حدود ۴۵ پرواز ورودی به جزیره کیش انجام شده است.

بر این اساس پنج هزار و ۶۵۶ نفر گردشگر وارد جزیره کیش شدند که ۴۵ پرواز خروجی از این فرودگاه انجام شد و مسافران را به مقصدهای مورد نظر خود رساند.

مطابق با گزارش منطقه آزاد کیش بیشترین پروازهای انجام گرفته در مسیر تهران به کیش و بلعکس، مسیرهای شیراز، اصفهان، مشهد و بندرعباس بوده است.

این در حالی است که در روز پنج شنبه چهارم فروردین ماه سالجاری ۴۰ پرواز در مسیر تهران – کیش – تهران، چهار پرواز در مسیر اصفهان – کیش – اصفهان و ۱۰ پرواز در مسیر شیراز- کیش – شیراز انجام شده است.

دیگر پروازهای انجام شده در این فرودگاه از شهرهای کرمان، اهواز، جزیره سیری، رشت، بوشهر و همچنین دبی بوده است.
روز پنج شنبه چهارم فروردین ماه جاری، ۱۲ هزار و ۲۵۵ نفر واراد کیش شدند که از این تعداد پنج هزار و ۶۵۶  نفر از طریق هواپیما و حدود هفت هزار و ۳۰۰ نفر از طریق دریا جزیره کیش را برای تعطیلات نوروزی خود انتخاب کردند.

در روز چهارم فروردین نزدیک به هفت هزار و ۱۱۰ گردشگر از اماکن سیاحتی و گردشگری همچون شهر تاریخی حریره- کاریز و پارک دلفین ها بازدید کردند.درباره :

تاریخ مطلب : فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۰ | تعداد دفعات بازید : 1,633